logo


Velkoformátová digitální tiskárna Mimaki JV 300

     Používáme velkoformátovou digitální tiskárnu Mimaki JV 300-160. Bez problému tiskne na banner, samolepící fólie, okenní fólie, fototapetu, plakát, fotoplátno apod. Naše tiskárna je osazena originálními inkousty Mimaki. Tisknout lze do šíře až 1,6m.

jw 300

 

Maloformátová digitální tiskárna Konica Minolta Bizhub C1060L

Konica Minolta Bizhub C1060L přinesla do maloformátového produkčního tisku velice efektivní barevné a černobílé zařízení. S vysokou kvalitou obrazu, plně profesionálními funkcemi a spolehlivostí se řadí mezi absolutní špičku na trhu. Díky pokročilým technologiím a našim dlouhodobým zkušenostem v  oblasti tisku pro Vás bezproblémově zpracujeme zakázky až do formátu SRA3 což 320x450mm. Na této tiskárně jsme schopni tisknout rychlostí až 60 stran za minutu.
 
Maloformátová digitální tiskárna Konica Minolta Bizhub C1060L

 

Profesionální řezačka s optickou závorou EBA 4860

Na formátování maloformátového tisku používáme elektromagnetickou stohovou řezačku s délkou řezu 475mm, maximální výškou stohu 80mm. Výborná obsluha díky optické závoře a dotykovému panelu. Hloubka vložení stohu až 450mm. Kvalitní provedení v Německu vyrobené pod značkou EBA. Výrobce klade vysoký důraz na přesnost a rychlost. Na této řezačce jsme schopni s vysokou přesností naformátovat vaše vizitky, letáky, pozvánky, oznámení, jídelní lístky, diplomy apod.

 

4860

Řezací plotr Summa S2 T140

     Řezací plotr je nedílnou součástí každé společnosti, která se zabývá reklamní grafikou. Potřebujete samolepky s výsekem? Žádný problém. Používáme profesionální řezací plotr Summa S2 T140, který je vybaven optickým systémem OPOS pro přesné navádění nože a tangenciální řezací hlavou která dovoluje řezat i nejjemnější detaily. Díky rychlosti 1440mm/s a přítlaku až 600g můžeme řezat nejen samolepící fólie, ale i tvrdá média jako jsou reflexní či podlahové samolepky. Na místech, kde je potřeba zachovat barvu původního podkladu, je řezaná grafika nenahraditelná. Příkladem mohou být texty na automobilech či výlohách.

 

s2-d

summa

 

Laminátor pro samolepící fólie

     Laminování slouží k ochraně tiskoviny a opotřebování vůči vnějším vlivům. Na povrch tiskoviny se přilepí průhledná tenká fólie. Laminovací fólie se vyrábějí v širokém sortimentu optických i mechanických vlastností. Z hlediska optických vlastností mohou být fólie lesklé, polomatné, matné aj. Z hlediska mechanicky funkčních vlastností se mohou lišit i v dalších parametrech jako jsou odolnost vůči chemikáliím, oděru, UV, pevnost, pružnost aj.

laminator

Produkty


roh